Een modieuze armstoel in Vintage-look met een gebogen, vierkant metalen frame. De armstoel is gestoffeerd met een sterke, soepele, zachte kwaliteit cognackleurig kunstleder. De armhoogte is 65 cm. In de rug is een verticale banen bestikking aangebracht, wat de stoel een eigen karakter geeft. De armstoel is voorzien van een stevige zitting voor een aangenaam zitcomfort.
Home>>Winkel>>Wonen>>Stoelen>>Eetkamerstoelen>>Armstoel-Mycena-CO
Armstoel-Mycena-CO
Kleur | Cognac |
---|---|
Breedte | 55cm. |
Diepte | 51cm. |
Hoogte | 84cm |
Materiaal | Leatherlook, Metaal |
Verzending | Gratis verzonden door Huisenthuis.nl |
Garantie | Gratis 3 jaar lang 100% garantie |
Zelf Monteren? | Ja |
Levertijd | 5 werkdagen |
DELEN:

Relaxed zitten in een warme kleurstelling!
Deze armstoel in Vintage-look voor een gezellig uurtje aan de eetkamertafel of op kantoor heeft een stevige zitting en rug. Daardoor geeft de armstoel je een aangenaam zitcomfort.
Het gebogen frame geeft de armstoel een iets verende eigenschap.
- Comfortabel ontspannen.
- Onderhoudsvriendelijke leatherlook.
- Gebogen metalen frame met armen.
- Decoratieve verticale stiknaden in de rug.
- Gratis verzending.
- Eenvoudig zelf te monteren.
- Snel geleverd.
Artikelnummer: STO10712.00
Categorie: Eetkamerstoelen
Tags: armstoelen-leatherlook, eetkamerstoelen, eetkamerstoelen-leatherlook, leatherlook, metalen-eetkamerstoelen, metalen-eetkamerstoelen-leatherlook, Mycena, The Vintage look
Bijpassend:
Beschrijving
Onderhoud leatherlook
Onderhoud tips voor Leatherlook
Leatherlook is zeer sterk, is niet of nauwelijks van leer te onderscheiden, voelt zacht aan en is ademend.
De bekleding van deze stoel is daarom zeer gebruiksvriendelijk. Om lang plezier te hebben van dit meubel adviseren we je om:
- Bij regelmatig gebruik stof af te nemen met een vochtige doek.
- Vetten en vloeistoffen direct opnemen met een absorberend papier. Indien nodig, met een witte doek, nat gemaakt met een oplossing van lauw warm water en een niet bijtend of alkalivrij schoonmaakmiddel, bij voorkeur groene zeep, direct afwrijven. Vervolgens met een droge doek droog wrijven.
- Kleurstoffen zoals inkten en intensief gekleurde kleding kunnen kleurresten op lederlook achterlaten. Bij directe reiniging kunnen kleurresten nog verwijderd worden.
- Bij niet onmiddellijke reiniging kan de leatherlook niet meer in zijn oorspronkelijk kleur hersteld worden.
Beoordelingen

Snelle betrouwbare service. Direct telefonisch en/of e-mail contact wanneer er een vraag is. Geen service tot aan de drempel, maar….ver daarover heen! Bedankt.
Just J. Schilder
18 juli 2017

Huis en Thuis doet wat ze belooft! Snelle levering, duidelijke leveringsvoorwaarden en -tijden. Goed en professioneel verpakt waardoor beschadigingen worden voorkomen. Super aan te bevelen
Maarten Toorenaar
5 juli 2017

Mijn bestelling via de webshop, is keurig aangekomen op mijn adres.De communicatie via de mail ging perfect!
Roelof Feijen
30 juni 2017
De Voordelen van Huisenthuis.nl
45453
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.